Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


soronil_noonshadow

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
soronil_noonshadow [2015/09/24 22:45]
varpunen
soronil_noonshadow [2015/09/24 22:49] (aktualna)
varpunen
Linia 11: Linia 11:
 Elf księżycowy,​ wróżbita łaknący tajemnic, jest magazynem informacji - zarówno faktów jak i pogłosek. Jest skłonny podzielić się nimi z każdym, kto zapłaci jego cenę. Elf księżycowy,​ wróżbita łaknący tajemnic, jest magazynem informacji - zarówno faktów jak i pogłosek. Jest skłonny podzielić się nimi z każdym, kto zapłaci jego cenę.
 Jest cennym źródłem dla tych, którzy tak jak Illydia i Larethar, szukają sposobów by nadrobić błędy przeszłości. Jest cennym źródłem dla tych, którzy tak jak Illydia i Larethar, szukają sposobów by nadrobić błędy przeszłości.
-Podczas gdy jest otwarty na dzielenie się informacjami z tymi, którzy zapłacą lub zapracują na nie, jego własna przeszłość jest okryta tajemnicą... podobnie jak zdolność do przeżycia w Luskan, którą udowodnił wrogom, że osoba z jego profesją jest w stanie przetrwać.+Podczas gdy jest otwarty na dzielenie się informacjami z tymi, którzy zapłacą lub zapracują na nie, jego własna przeszłość jest okryta tajemnicą... podobnie jak zdolność do przeżycia w Luskan, ​poprzez ​którą udowodnił wrogom, że osoba z jego profesją jest w stanie przetrwać.
  
 Źródło: Źródło:
 https://​swordcoast.com/​content/​soronil-noonshadow ​ https://​swordcoast.com/​content/​soronil-noonshadow ​
soronil_noonshadow.txt · ostatnio zmienione: 2015/09/24 22:49 przez varpunen